Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

1 procent zmienia świat

7.04.2015, Andrzej Wierzchowski

2106

Aby przekazać 1%, wystarczy kilka sekund. Przekazane nam środki wspomogą rozwój młodzieży oraz inne cenne projekty.  

Czytaj więcej »

Pomóżmy Ukrainie

24.02.2015, Andrzej Wierzchowski

2084

Od kilku miesięcy z przerażeniem obserwujemy rozwój konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Według szacunków zginęło w nim już prawie 5 tys. osób, a 10 tys. zostało rannych. Wiele rodzin zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów. W regionie objętym wojną nadal żyje ponad 5 milionów ludzi.

Czytaj więcej »

Speak out louder! Praktyczny przewodnik

29.01.2015, Andrzej Wierzchowski

2075

Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem po technologiach informacyjno-komunikacyjnych (TIK) dla osób pracujących z osobami z niepełnosprawnością. Przewodnik powstał w ramach projektu realizowanego przez ADRA Polska.

Czytaj więcej »

EVS Macedonia: wrzesień pachniał nostalgią

27.11.2014, Justyna Libera

2061

Paulina powoli kończy swoją przygodę z EVS-em. Jej pobyt w piękniej, gorącej Macedonii ma się ku końcowi. Mimo że nasza wolontariuszka jest tu już prawie rok, ten kraj wciąż ją zaskakuje. Zdecydowanie nie ma drugiego takiego miejsca na świecie!

Czytaj więcej »

EVS Macedonia: gdzie rośnie kiwi?

13.11.2014, Justyna Libera

2048

Kiwi – słodki owoc o soczystym zielonym kolorze, ukryty w „zamszowej” skórce jadł chyba każdy. Ale czy wszyscy wiedzą, gdzie i jak rośnie? No właśnie… Paulina już wie i tą tajemną wiedzą dzieli się z nami w kolejnej barwnej relacji swoich przygód na dalekim południu w słonecznej Macedonii. W relacji także wiele innych ciekawych informacji.

Czytaj więcej »

Media bez tajemnic. Trening w międzynarodowej obsadzie za nami

24.10.2014, Andrzej Wierzchowski

2042

30 młodych osób z 10 państw wzięło udział w organizowanym przez ADRA Polska szkoleniu na temat pracy z osobami niepełnosprawnymi z użyciem nowoczesnych technologii informacyjnych. Zarówno sam program jak i atmosfera szkolenia sprawiły, że trening z pewnością można zaliczyć do udanych.

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 7, 8, 9, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij