Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Współpraca z firmami

Zostań partnerem Fundacji ADRA Polska i pomagaj razem z nami!

Chcemy zaproponować Ci partnerską współpracę przynoszącą obopólne korzyści. Wiodące przedsiębiorstwa już od wielu lat dostrzegają wymierne korzyści płynące z ich społecznego zaangażowania i uwzględniania go w swoich celach strategicznych. Dążenie do zbudowania wzajemnego zaufania oraz przejrzystości w relacjach z otoczeniem zewnętrznym jest sposobem na prowadzenie biznesu i osiąganie przewagi nad konkurencją. Sam zdecyduj w jaki sposób chcesz zaangażować się w naszą działalność dobroczynną i dołącz do grona naszych partnerów. Razem jesteśmy w stanie sprawić, że rzeczywistość będzie lepsza.

Zbuduj wizerunek firmy zaangażowanej społecznie

AIF_LOGO KANCELARIA

Z wielką przyjemnością dziękujemy AIF Kancelarii z Wrocławia https://www.aif.com.pl/ za okazane nam wsparcie.

Kancelaria AIF zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym w zakresie wykonywania przez przedsiębiorcę
czynności gospodarczych w obszarach prawa gospodarczego i finansów. Prawnicy zajmują się bieżącą obsługą prawną firmy, uczestnicząc w przygotowywaniu profesjonalnych projektów umów, pism procesowych, opinii
i ekspertyz prawnych. Reprezentujemy Klientów w trakcie postępowania sądowego oraz administracyjnego.

Aktualnie wspólnie pracujemy nad kilkoma projektami pomocowymi, a każda darowizna przybliża fundację do realizacji obranych celów.

pancernik-nowe-logo

Nowy Rok – nowi Darczyńcy! 

Jak miło jest usłyszeć, że kolejne firmy chcą się angażować w niesienie pomocy humanitarnej! Wspólnie możemy wspierać społeczności z całego świata. Działajmy aktywnie, otwórzmy się na potrzeby innych! Witamy w Gronie Darczyńców Sklep Pancernik: https://pancernik.eu/. Sklep oferuje sprawdzone i trwałe akcesoria dla smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.

Wspaniale, że jesteście z nami!

Atlas_Copco_Logo_Blue_on_White

Grupa Atlas Copco, to międzynarodowe przedsiębiorstwo, którego główna siedziba mieści się w Nacka w Szwecji. Firmy należące do grupy Atlas Copco produkują i dostarczają urządzenia do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, przemysłowe elektronarzędzia, urządzenia stosowane w przemyśle górniczym i wydobywczym, oferują usługi związane ze sprężonym powietrzem oraz wynajem urządzeń. Firma wsparła działalność projektu “Flood Emergency Response in Slovenia”, w ramach którego ADRA zapewniła beneficjentom poszkodowanym przez sierpniową powódź  m.in. czystą wodę, żywności, pakiety higieniczne, a także pomoc w sprzątaniu domów i osuszaniu zalanych pomieszczeń. Serdecznie witamy w gronie Darczyńców oraz dziękujemy za okazane wsparcie!

 

logo-Mistrzowie-Marketingu-i-Sprzedazy-Ubezpieczen-1536x864

Agenci ubezpieczeniowi z „Mistrzowie Marketingu i Sprzedaży Ubezpiecze to grupa na Facebooku, skupiająca 2000 agentów, multiagentów i osób reprezentujących firmy z branży ubezpieczeniowej, którzy wspólnie tworzą przestrzeń na profesjonalne wsparcie merytoryczne. Tematy, jakie eksperci podejmują na grupie to m.in. pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych; leady ubezpieczeniowe; jak sprzedawać ubezpieczenia; marketing ubezpieczeń; ubezpieczenie na życie; ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy. Serdecznie witamy w gronie Darczyńców oraz dziękujemy za okazane wsparcie!

sprawa-pacjenta-logo

Prawapacjenta.org – to grupa specjalistów i radców prawnych starannie wykształconych, z doświadczeniem zdobytym przez lata praktyki, którzy oferują pełną, profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania m.in. za błędy medyczne. Serdecznie witamy w gronie Darczyńców oraz dziękujemy za okazane wsparcie!

i-kancelaria-logo

 I-Kancelaria – Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy z siedzibą we Wrocławiu, która już od ponad 10 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, wsparła naszą Fundację przekazując darowiznę na rzecz potrzebujących zarówno w Polsce jak i za granicą. Serdecznie witamy w gronie Darczyńców i dziękujemy za otwarte serca!

Post-na-FB-1

Firma Orientana – producent kosmetyków naturalnych z roślin azjatyckich – wsparła naszą Fundację w działaniach na rzecz pomocy ubogim dzieciom z Bangladeszu. Firma przygotowała Dobroczynny Kalendarz Adwentowy, z którego cały dochód przekazała na wsparcie naszych podopiecznych ze szkoły podstawowej w Tongi w Bangladeszu.

Wspolpraca-z-SalesRobots

Firma Sales Robots, jako jeden z pierwszych przedstawicieli sektora B2B, intensywnie zaangażowała się w akcję pomocy humanitarnej dla sierot i zagrożonych dzieci z najbardziej ubogich terenów Kenii. Dzięki przekazanym na rzecz Fundacji ADRA narzędziom – robotom automatyzującym działania w Internecie – udało nam się dotrzeć do wielu nowych Darczyńców, którzy wsparli to szczytne przedsięwzięcie. W ten sposób nasi pracownicy oraz wolontariusze zaoszczędzili mnóstwo cennego czasu i mogli spożytkować go na dodatkowe aktywności charytatywne. Z całego serca dziękujemy firmie Sales Robots za bezinteresowne wsparcie w trakcie trwania akcji pomocy dzieciom w Kenii!

W jaki sposób możesz nas wesprzeć?
Współpraca z firmami

Filantropia

Twoja firma może po prostu przekazać darowiznę na cele statutowe, bądź na konkretną akcję prowadzoną przez fundację ADRA Polska. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma możliwość odliczenia darowizny do wysokości 10% podstawy opodatkowania.

Pomoc materialna lub wsparcie merytoryczne

Przekazanie darowizny rzeczowej takiej jak ciuchy, zabawki, sprzęt sportowy pozwoli nam przekazać potrzebującym konkretną pomoc materialną. Może Twoja firma jest w stanie wesprzeć nas swoim doświadczeniem? Potrzebujemy pomocy w szczególności ze strony agencji informatycznych, marketingowych i interaktywnych.

Wspólne działanie

Razem możemy stworzyć dedykowaną akcję, w którą Twoja firma będzie mogła się  zaangażować, a zarazem będzie ona spójna z prowadzoną strategią przedsiębiorstwa. Można też objąć patronatem jedną z obecnie prowadzonych przez nas akcji, bądź przekazywać stałą pomoc dla jednego z naszych podopiecznych. 

Rozpowszechnianie informacji o naszej fundacji

Możesz pomóc nam dotrzeć do naszych przyszłych darczyńców. Nasza współpraca może polegać na np.: zamieszczeniu loga naszej fundacji w swoich materiałach promocyjnych, stronie internetowej albo dołączeniu informacji o możliwości wsparcia dla naszej fundacji w wysyłanej korespondencji do klientów. 

A może masz inny pomysł na wsparcie naszych działań? Jesteśmy otwarci na współpracę.

Skontaktuj się z nami!
e-mail: kmroczkowska@adra.pl
tel. +48 730 799 518

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

 

Subscribe to the newsletter

I give my informed, voluntary and revocable consent to receive information about ADRA Polska\'s activities in the future in the form of the Newsletter by means of electronic communication.

I accept, after reading, the Privacy Policy for the processing of my personal data by the Personal Data Administrator, which is ADRA Polska. The data provided will be processed only for the purpose of handling inquiries. Providing data is voluntary, but necessary to implement the above-mentioned purpose. Other information regarding the protection of personal data processing can be found in the Administrator\'s Privacy Policy.