Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Przekaż 1,5 % podatku

Twoje 1,5 % ma znaczenie

Wydawać by się mogło, że 1,5 % podatku nie jest w stanie wiele zmienić. Przecież 30, czy 40 zł to zbyt mała kwota, żeby komuś pomóc. Gdyby jednak 1000 osób przekazało nam tę niewielką z pozoru sumę, moglibyśmy ją przeznaczyć na przykład na ratowanie biednych dzieci w Afryce. Wyobraź sobie, że już 250 zł starczy na miesięczne utrzymanie i edukacje jednego, pozbawionego rodziny dziecka z Kenii

Cieszymy się, że coraz więcej osób ma świadomość jak wiele dla innych może znaczyć 1,5 procenta podatku. Wiele lat ciężkiej pracy zaowocowało ogromnym zaufaniem, którym nas obdarzyliście. Rok rocznie do naszej fundacji napływa coraz więcej środków z 1,5% podatku. To dzięki Wam możemy mieć realny wpływ na życie ludzi i nieść pomoc w najbardziej odległych zakątkach ziemi. Mamy nadzieję, że również w tym roku wesprzecie nasze działania.

Ten numer KRS 0000 342 704 może uratować życie dziecka

Skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia podatku z KRS Fundacji ADRA Polska

Wypełnij swój PIT korzystając z naszego programu, który sam uzupełni odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym.

Wpisz nasz numer
KRS 0000 342 704
w zeznanie roczne

Przekazując nam swoje 1,5 % podatku wspierasz:

Obecnie jednym z naszych kluczowych działań jest wsparcie w usamodzielnieniu się osób uchodźczych w Polsce. Dlatego też utworzyliśmy 7 Centrów Integracyjnych dla Cudzoziemców w różnych miejscach w kraju.

Dzieciom pozbawionych rodziców opłacamy czesne w szkole i zapewniamy
podstawowe potrzeby życiowe takie jak zakwaterowanie, ciepły posiłek i
ubranie.

Dzieciom dotkniętym chorobą genetyczną zapewniamy bezpieczne schronienie
wraz z edukacją oraz niezbędne preparaty do ochrony skóry

W ramach programu adopcji na odległość pragniemy zapewnić lepsze życie uczniom szkoły podstawowej z miejscowości Tongi, położonej 20 km od wielomilionowej stolicy Bangladeszu – Dhaki. Wszyscy nasi podopieczni zamieszkują slumsy Ershad Nagar.

Docieramy do miejsc, gdzie wsparcie jest szczególnie potrzebne. Pomoc słabszym to nie tylko nasz moralny obowiązek, ale przede wszystkim szansa na bezpieczniejszy, zrównoważony świat.

GiveAndGetHelp.com to w pełni darmowy, anonimowy portal dla ludzi szukających pomocy i wzajemnego zrozumienia. Bezpieczna przystań, gdzie całkowicie anonimowo – bez konieczności przedstawiania się i pokazywania twarzy – można podzielić się problemem i otrzymać realną pomoc.

Twoje 1,5 % podatku ma ogromne znaczenie!

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content