Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Projekt „Asystenci w integracji oraz prowadzenie 8 mieszkań”

Miło nam poinformować, że Fundacja ADRA Polska przy ścisłej współpracy z Urzędem m.st. Warszawy realizuje Projekt „Asystenci w integracji oraz prowadzenie 8 mieszkań”. 

Odbiorcami Projektu są cudzoziemcy legalnie przebywający na terytorium Polski i zamierzający osiedlić się na terenie m.st. Warszawy, niezależnie od tytułu pobytowego. 

Oferowana pomoc mieszkaniowa ma ułatwić funkcjonowanie w lokalnym środowisku oraz przyśpieszyć proces integracji z polskim społeczeństwem, poprzez wzmocnienie poczucie bezpieczeństwa w nowym kraju i poprawę stanu psychofizycznego, przyczyniając się do poprawy sytuacji zawodowej, społecznej i ekonomicznej. 

Beneficjenci zakwalifikowani do Projektu, mają możliwość uczestniczenia we wszystkich formach wsparcia realizowanych przez nasze Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców w Warszawie, m.in. w kursach j. polskiego, bezpłatnych konsultacjach z psychologiem oraz doradcą zawodowym. 

Głównym założeniem projektu jest doprowadzenie do usamodzielnienia zarówno finansowego jak i socjalnego cudzoziemców i ich funkcjonowania na terytorium Polski bez wsparcia instytucji, organizacji pozarządowych, czy osób trzecich. 

 

Rate this post
Close Menu
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content