Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Zobacz jak niesiemy pomoc

O naszym projekcie w telewizji gruzińskiej

Zobacz materiał filmowy, jaki ukazał się w telewizji gruzińskiej dotyczący naszego projektu “Wsparcie i poprawa warunków życia grup defaworyzowanych – kobiet i dzieci w Gruzji” finansowanego w ramach Programu Polskiej Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Wsparcie i poprawa warunków życia w Gruzji

ADRA Polska z pomocą za granicą. Projekt “Wsparcie i poprawa warunków życia grup defaworyzowanych – kobiet i dzieci w Gruzji” finansowany w ramach Programu Polskiej Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Fundacja ADRA Polska z pomocą dla Gruzji

Zobacz pełne podsumowanie naszego projektu “Wsparcie i poprawa warunków życia grup defaworyzowanych – kobiet i dzieci w Gruzji” finansowanego w ramach Programu Polskiej Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Pomoc medyczna dla osób dotkniętych wojną w Iraku

Praca przychodni i szpitalu polowego dla osób dotkniętych wojną w Iraku w obozie Hashansham U2 w Kurdystanie zlokalizowanego w północnej części Iraku w odległości ok. 40 km na wschód od Mosulu.

Pomoc medyczna dla Iraku

Wypowiedź lekarza Dawid Bernaciak wolontariusza Fundacji ADRA Polska pracującego obecnie w szpitalu polowym w Iraku – Kurdystanie pomagając ludziom i całym rodzinom, którzy musieli opuścić swoje miejsce zamieszkania z powodu wojny.

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera