Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wizyta koordynatora projektu w Gruzji

Wizyta koordynatora projektu w Gruzji przyniosła spodziewane rezultaty. Prace odbywają się we właściwym tempie i są wielkie szanse, że remonty zostaną ukończone zgodnie z harmonogramem.

O projekcie

Nasz projekt „Wsparcie i poprawa warunków życia dzieci i kobiet – grup defaworyzowanych w Gruzji”  ma na celu stworzenie bezpiecznego i właściwego środowiska życia dla osób wykluczonych społecznie i ekonomicznie.

Wizyta koordynatora fundacji ADRA

Wizyta koordynatora ze strony ADRA Polska i ADRA Gruzja wykazała na podstawie wizji lokalnej, że zakres prac zgłoszonych do remontu na etapie tworzenia wniosku o dotacje był prawidłowy. Koordynator po stronie polskiej i gruzińskiej wraz z kierownictwem lokalnych organizacji w czasie odwiedzin każdej placówki wykonał zdjęcia nieruchomości.

Wizyta koordynatora – lista miejsc w których zostanie przeprowadzony remont:

  1. Ośrodek pobytu dziennego dla dzieci Tsisartkela w Tbilisi
  2. Ośrodek pobytu dziennego w Rustavi
  3. Dom Dziecka w Norio
  4. Dom Dziecka w Gori
  5. Schroniska dla ofiar przemocy w Khashuri
  6. Dom Dziecka w Khashuri ul. Pushkini
  7. Dom Dziecka w Khashuri ul. Metreveli

Bezpośredni rezultat projektu

Poprawa warunków życia i przebywania w ośrodkach, oraz podniesienie kompetencji zajmującej się nimi, dotknie bezpośrednio 107 osób: 61 dzieci uczęszczających do ośrodków pobytu dziennego w Rustavi i Tbilisi, oraz 46 beneficjentów mieszkających w 5 ośrodkach (w tym 3 matki oraz łącznie 43 dzieci): w Norio, Khashuri i Gori.

Finansowanie

Projekt współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Rate this post
Close Menu
×

[FM_form id="1"]

Skip to content