Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wizyta Koordynatora Projektu w Gruzji

Nasz projekt “Wsparcie i poprawa warunków życia dzieci i kobiet – grup defaworyzowanych w Gruzji”  ma na celu stworzenie bezpiecznego i właściwego środowiska życia dla osób wykluczonych społecznie i ekonomicznie.

Koordynator ze strony ADRA Polska jak i ADRA Gruzja stwierdzili na podstawie wizji lokalnej, że zakres prac zgłoszonych do remontu na etapie tworzenia wniosku o dotacje był prawidłowy.

Koordynator po stronie polskiej i gruzińskiej wraz z kierownictwem lokalnych organizacji w czasie odwiedzin każdej placówki wykonał zdjęcia nieruchomości.

Lista miejsc w których zostanie przeprowadozny remont:

a) Ośrodek pobytu dziennego dla dzieci Tsisartkela w Tbilisi

b) Ośrodek pobytu dziennego w Rustavi

c) Dom Dziecka w Norio

d) Dom Dziecka w Gori

e) Schroniska dla ofiar przemocy w Khashuri

f) Dom Dziecka w Khashuri ul. Pushkini

g) Dom Dziecka w Khashuri ul. Metreveli

Poprawa warunków życia i przebywania w ośrodkach, oraz podniesienie kompetencji zajmującej się nimi, dotknie bezpośrednio 107 osób: 61 dzieci uczęszczających do ośrodków pobytu dziennego w Rustavi i Tbilisi, oraz 46 beneficjentów mieszkających w 5 ośrodkach (w tym 3 matki oraz łącznie 43 dzieci): w Norio, Khashuri i Gori.

Projekt współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera