Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wizyta naszego koordynatora w Gruzji

Współpraca wielu ludzi dobrego serca oraz organizacji pozwala nam nie martwić się o terminowe zakończenie naszego projektu na rzecz dzieci w Gruzji. Pomimo dzielących nas kilometrów na bierząco sprawdzamy postępy prac remontowych dzięki naszym partnerom po stronie gruzińskiej. Tym razem jednak nasz koordynator osobiście sprawdził jak wiele udało się już osiągnąć!

Ośrodek w Kareli już gotowy!

To niezwykle radosna dla nas informacja przekazana przez naszego koordynatora. Oznacza to, że już wkrótce ten ośrodek będzie mógł służyć przeszło 30 dzieciom niepełnosprawnych psychicznie i umysłowo.  Ośrodek został już odwiedzony przez reprezentantów odpowiedniego urzędu, który sprawdził i zaakceptował stworzoną przestrzeń pod kątem dostosowania do przepisów obowiązującego prawa. Przewidujemy wiec, że jego działalność rozpocznie się w październiku.

Postępy prac w Gori i Tibilisi

W dwóch pozostałych ośrodkach prace remontowe wciąż trwają. Poniżej prezentujemy relację zdjęciową z aktualnie prowadzonych prac remontowych.

Ośrodek w Gorii

 

Ośrodek w Tibilisi

Obserwuj postępy naszego projektu realizowanego w Gruzji. Będziemy Was informować o czynionych postępach. Możesz także nas wesprzeć, dzięki czemu będziemy mogli planować już kolejne działania niosące pomoc potrzebującym – przekaż darowiznę!
Polska Pomoc logo

Polska Pomoc logoProjekt współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera