Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Radosne chwile dla dzieci z Armenii

Nic tak nie rusza serca jak widok radości na twarzach dzieci. Ogrom pozytywnych emocji i chwil radości towarzyszył  ormiańskim dzieciom  podczas spotkania, na którym wręczane im były prezenty. Takie chwile umacniają nas w przekonaniu, że nie ma nic bardziej wartościowego, niż pomaganie potrzebującym. 

Już po raz kolejny nasza Fundacja włączyła się w pomoc na rzecz dzieci z rodzin ubogich. Te niezwykle utalentowane osoby, na co dzień,  nie mają niestety zbyt wielu momentów do zaznania chwil radości. Trudności finansowe panujące w ich rodzinach i problemy obszarów wiejskich w jakich dorastają powodują, że mają bardzo mało możliwości na rozwinięcie swoich skrzydeł. 

Akcja prezentowa to przede wszystkim pozytywne spotkanie, spędzone wspólnie w twórczej atmosferze. Najmłodsi mają okazję wzięcia udziału w wydarzeniu, w którym są centralnymi postaciami. Z ogromnym wzruszeniem mogliśmy oglądać prezentowane przez nich piosenki, wystąpienia, a także wspólnie odegrany dramat z moralnym przekazem. Wręczenie prezentów było zwieńczeniem tego wspaniałego,  niezwykle pozytywnego dnia. 

Dzięki naszym darczyńcom mogliśmy podarować dzieciom drobne, a zarazem niezbędne dla nich prezenty, takie jak środki higieniczne oraz gry edukacyjne. Już 100 zł miesięcznie pozwala objąć nam stałą opieka jedno potrzebujące dziecko. Wejdź na przekaz-darowizne i poczuj radość z pomagania!

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera