Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Przedstawiciele NGO z 12 krajów powiedzieli stop dyskryminacji

  • Bez kategorii

Wymiana doświadczeń nt. walki z dyskryminacją, nauka projektowania kampanii informacyjnych przeciwdziałających wykluczeniu społecznemu, integracja z uczestnikami z Europy Wschodniej – to niektóre z osiągnięć szkolenia „In Focus” zrealizowanego w Wiśle 23–30 września przez ADRA Polska.

W kursie uczestniczyło 24 liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych z Polski, Macedonii, Litwy, Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Włoch, Bośni i Hercegowiny, Holandii, Turcji, Serbii i Malty. W trakcie warsztatów, pracy w grupach, odgrywanych scenek czy burzy mózgów nabywali oni wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą im lepiej rozumieć sytuację osób dyskryminowanych, takich jak np. osoby młode z mniejszymi szansami, i skutecznie pomagać, realizując projekty na ich rzecz.

Częścią kursu była także m.in. wymiana doświadczeń poszczególnych uczestników na temat tego, jak wygląda walka z dyskryminacją, marginalizacją i wykluczeniem społecznym w ich krajach.

Projekt „In Focus” był współfinansowany w ramach Programu Młodzież w Działaniu.

Projekt „In Focus” był współfinansowany w ramach Programu Młodzież w Działaniu.

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera