Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Zmiana na stanowisku prezesa ADRA Polska

Zmiany w Fundacji!  Z dniem 31 lipca 2023 roku funkcję prezesa Fundacji ADRA Polska objęła Karolina Wójcik-Kozłowska, dotychczasowa członkini Zarządu oraz osoba odpowiadająca za obszar HR w naszej organizacji.

Praca i zaangażowanie, jakie Karolina Wójcik-Kozłowska włożyła w rozwój Fundacji zostały docenione zarówno w Polsce jak i w oddziałach ADRA na całym świecie. Jej kreatywność i energia z jaką realizuje każdy projekt jest nieoceniona i właśnie ta energia daje „wielkiego kopa” całemu zespołowi ADRA Polska oraz motywuje do dalszych działań. Co ważne wspomniana już energia i kreatywność idzie w parze z profesjonalizmem, uśmiechem i dobrym sercem, które w obszarze działań organizacji pozarządowych są nieocenione.

Dotychczasowy Prezes, założyciel i filar Fundacji ADRA Polska – Piotr Nowacki, kończy swoją wieloletnią, nieocenioną misję w naszej organizacji. W imieniu Zarządu oraz wszystkich pracowników chcielibyśmy serdecznie podziękować za trud i zaangażowanie na rzecz rozwoju ADRA Polska oraz życzyć wielu sukcesów, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

Pani Prezes życzymy realizacji planów i wiele satysfakcji płynącej z pełnienia tej roli!

Rate this post
Close Menu
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content