Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

#ZłapRównowagę

Akcja #ZłapRównowagę:
* Grupy wsparcia online „Równoważnia”
* Cykl filmowy "Jak dbać o kondycję psychiczną"
* Porady ekspertów - psychologów i coachów

GRUPY WSPARCIA ONLINE “RÓWNOWAŻNIA”

Zamknięci w domach zmagamy się z wieloma problemami i przeciwnościami: 

 • Jak poradzić sobie w tym czasie?
 • Jak zrozumieć swoje emocje, oswoić strach?
 • Jak zaopiekować się sobą i swoimi najbliższymi? 

Trudne okresy w życiu zdarzają się każdemu. Najczęściej staramy się radzić sobie z nimi sami, czasami z pomocą najbliższych. Zdarza się, że sięgamy po pomoc specjalistów. Często nie jest to dla nas łatwe – wymaga odwagi i jest drogie.

Dziś, w tym trudnym dla wszystkich czasie, kiedy nie wiemy co przyniesie jutro, kiedy rośnie w nas poziom lęku i niepokoju, coraz więcej osób szuka specjalistycznego wsparcia.

Fundacja ADRA, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom społecznym, uruchamia grupy wsparcia online prowadzone przez profesjonalistów: psychologów i coachów.

Udział w grupach wsparcia jest bezpłatny. Masz do wyboru grupy ogólne, które odpowiadają na potrzeby uczestników na bieżąco albo tematyczne, które skupiają się na pracy z lękiem, emocjami, stresem, stratą związaną z utratą pracy czy dochodów.

Tutaj bezpiecznie i anonimowo możesz podzielić się własnymi przeżyciami, wymienić doświadczeniami, pomysłami, otrzymać wsparcie. Tu spotkasz ludzi, którzy przeżywają to samo co Ty. W grupie nie oceniamy Twojego zachowania ani nie udzielamy Ci rad. Spotykamy się co tydzień o stałej porze. 

Aktywne uczestnictwo w grupie to nie tylko pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów, to także praca na sobą i rozwój osobisty. To może być pierwszy krok na drodze do Twojego nowego życia.

Zgłoś się uzupełniając poniższy formularz – informację, które w nim podasz pomogą nam dobrać najbardziej odpowiednią dla Ciebie grupę. 

Zapraszamy!

 

Formularz kontaktowy


Podanie poniższych informacji jest niezbędne dla potrzeb administracyjnych projektu. Nie będą one udostępniane nikomu, w tym również innym uczestnikom grupy wsparcia. Każdy uczestnik grupy wsparcia będzie mógł w niej funkcjonować pod imieniem lub pseudonimem – według swojego życzenia. Organizatorzy gwarantują pełną anonimowość.
  praca z lękiemstresradzenie sobie z emocjamiogólnawsparcie w obszarze straty pracy  Materiały do pobrania:

  Grupy wsparcia:

  PORADY EKSPERTÓW

  ARTYKUŁY I FILMY

  Close Menu
  ×

  Zapisz się do newslettera