Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Możemy zmienić życie ludności Papui Nowej Gwinei

Odległość nas nie przeraża. Tysiące kilometrów dzielących nasze kraje nic nie zmienia, liczy się tylko ludzkie cierpienie, na które nie możemy być obojętni. Ludność Papui Nowej Gwinei potrzebuje pomocy właśnie teraz. Razem możemy stworzyć warunki, które pozwolą im się rozwijać i szerzyć dalej przekazaną przez nas pomoc. Wiemy jak pomagać i jak działać efektywnie. Współpracujemy z lokalnymi partnerami i społecznościami, dlatego możemy zagwarantować Ci, że każda przeznaczona przez Ciebie kwota będzie właściwie wykorzystana. Dołącz do nas i razem z nami wpływaj na ludzkie życie.

 

Dlaczego Papua Nowa Gwinea czeka na naszą pomoc?

Poziom rozwoju kraju i jego uwarunkowania geograficzne powoduję, że ponad 80 procent ludności mieszka na obszarach wiejskich. Codzienne problemy jakie stoją przed mieszkańcami tego kraju to nie tylko ograniczony dostęp do szkół, placówek opieki medycznej, czy szpitali, ale przede wszystkim brak niezbędnej do życia wody oraz energii elektrycznej. Ogrom czasu poświęcony na zdobycie wody z odległych źródeł powoduje, że ludność tego kraju, bez pomocy z zewnątrz, nie ma szans na wkroczenie ku ścieżce rozwoju.  

Woda, która daje ludziom życie!

Nasza Fundacja niosąc pomoc Papui Nowej Gwinei chce przede wszystkim działać długofalowo. Przekazanie środków finansowych, bądź produktów żywnościowych nie byłoby w stanie rozwiązać problemów ludności w dłuższej perspektywie. Dlatego nasze wsparcie, dla tego regionu to przede wszystkim projekty mające na celu zapewnienie dostępu do wody oraz prądu. Budowa systemów hydroenergetycznych, to także ogromne zaangażowanie lokalnej ludności w sukces tego projektu. Pracując z ludźmi i szkoląc ich mamy pewność, że wykonana wspólnie praca jest początkiem zmian jakie nastaną po naszym wyjeździe. 

Przeczytaj o przeprowadzonych przez nas projektach pomocy w Papui Nowej Gwinei

Twoja pomoc dziś, to lepsze jutro dla setek ludzi

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera