ADRA Polska

Wystartowaliśmy z internetowymi licytacjami dla Glorii!

  1. /
  2. Blog
  3. /
  4. Wyróżnione
  5. /
  6. Wystartowaliśmy z internetowymi licytacjami...

 

Gloria to podopieczna naszej Fundacji, która dotknięta jest albinizmem. Bardzo potrzebuje wsparcia, by móc żyć bezpiecznie i cieszyć się życiem. Licytacje dla Glorii to wyjątkowa okazja, by wspólnie zrobić coś naprawdę wyjątkowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w aukcjach na stronie: 👉 https://www.facebook.com/groups/922956289610337 . 👈

Na grupie oprócz licytacji już wystawionych przedmiotów, można wystawić również swoje! Każda rzecz, którą wystawicie, to dar serca dla naszej misji. Pamiętajcie, że każda mała pomoc ma ogromne znaczenie.

Dla najaktywniejszych uczestników przygotowaliśmy niespodzianki i nagrody, które na pewno Was ucieszą! Razem możemy zdziałać wiele dobrego.

Dołączcie do nas i pokażmy, jak wielkie mamy serca!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie!

 

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content