ADRA Polska

Wycieczki z wolontariatem

Odkrywaj świat i czyń dobro

Wycieczki z wolontariatem

Wycieczki z wolontariatem, znane również jako wolontariaty podróżnicze lub wolontourism, to forma turystyki, która łączy podróżowanie z działalnością wolontariacką. Uczestnicy takich wycieczek mają możliwość odwiedzania nowych miejsc, poznawania lokalnej kultury i przyrody, a jednocześnie angażują się w projekty społeczne, edukacyjne lub środowiskowe, przyczyniając się do rozwoju lokalnych społeczności i ochrony środowiska naturalnego.

Ta forma turystyki staje się coraz bardziej popularna wśród podróżników, którzy pragną nie tylko odpocząć i zobaczyć nowe miejsca, ale również chcą mieć znaczący wpływ na miejsca, które odwiedzają. Wycieczki z wolontariatem oferują unikalną okazję do połączenia pasji do podróżowania z chęcią do wspierania wartościowych działań i budowania globalnej społeczności.

Czy dam sobie radę podczas wolontariatu?

Nasz koordynator projektu razem z tobą zaplanuje wszystkie zadania. Zależy nam na tym, abyś mógł dać od siebie to w czym czujesz się najlepiej. Każdy z nas ma wiele talentów i predyspozycji. My pozwolimy jak najlepiej dopasować je do potrzeb wolontariatu.

Wakacje z wolontariatem nadadzą zupełnie inny sens Twoim podróżom. Nasze wyjazdy to przede wszystkim autentyczność. Współpracujemy z Fundacjami z krajów, które odwiedzamy, dzięki czemu nasze wycieczki są niezapomniane. Wyjazd z Fundacją ADRA to gwarancja autentycznych przeżyć. Wakacje
z wolontariatem pozwolą Ci poczuć się jak mieszkaniec danego kraju.

Wakacje z wolontariatem

Nasza propozycja wyjazdów połączonych z wolontariatem to oferta skierowana do wszystkich osób chcących mieć swój udział w pomoc potrzebującym, jak i oczekującym od swoich wypraw czegoś więcej. 

Organizowane przez nas wyjazdy pozwolą Ci poznać odległe zakątki świata, ale z innej perspektywy. Będziesz miał(a) okazję zobaczyć odwiedzany kraj oczami jego mieszkańców. Zobaczysz jak wygląda ich życie, w jakich warunkach mieszkają, skosztujesz prawdziwej lokalnej kuchni, zobaczysz miejsca, do których nie pojechałbyś z biurem podróży. W program wyjazdu zostanie wpleciony również wolontariat, co nada dodatkowy sens wyprawie. Kto wie, może z wyjazdu wrócisz
z przyjaźniami na lata i kiedyś jeszcze wrócisz do ludzi, których poznasz.

zorganizowane wyjazdy
osób,

które wyjechało z nami

osób,

do których dotarła nasza pomoc podczas wyjazdów

Procent dobra,

które daliśmy innym

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych wycieczkach? Skontaktuj się z nami

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content