ADRA Polska

Mistrzowie Marketingu i Sprzedaży Ubezpieczeń

Agenci ubezpieczeniowi z „Mistrzowie Marketingu i Sprzedaży Ubezpiecze to grupa na Facebooku, skupiająca 2000 agentów, multiagentów i osób reprezentujących firmy z branży ubezpieczeniowej, którzy wspólnie tworzą przestrzeń na profesjonalne wsparcie merytoryczne. Tematy, jakie eksperci podejmują na grupie to m.in. pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych; leady ubezpieczeniowe; jak sprzedawać ubezpieczenia; marketing ubezpieczeń; ubezpieczenie na życie; ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy. Serdecznie witamy w gronie Darczyńców oraz dziękujemy za okazane wsparcie!

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content