ADRA Polska

Współpraca z partnerami

Zostań partnerem Fundacji ADRA Polska i pomagaj razem z nami!

Dążenie do zbudowania wzajemnego zaufania oraz przejrzystości w relacjach z otoczeniem zewnętrznym jest sposobem na skuteczne prowadzenie biznesu i osiąganie przewagi nad konkurencją. Wiele przedsiębiorstw już od lat dostrzega wymierne korzyści płynące z ich społecznego zaangażowania i uwzględniania je w swoich celach strategicznych. 

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kreowania wizerunku firmy odpowiedzialnej społecznie.  Z radością przyjmujemy nowych partnerów do naszego grona.

Wspólnymi siłami możemy przyczynić się do stworzenia lepszego świata!

DOŁĄCZ DO PARTNERÓW I FIRM, KTÓRZY NAS WSPIERAJĄ:

A może masz inny pomysł na wsparcie naszych działań? Jesteśmy otwarci na współpracę.

Skontaktuj się z nami!
e-mail: kmroczkowska@adra.pl
tel. +48 730 799 518

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content