Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Weź udział w wymianie! Termin zgłoszeń przedłużony do 5 kwietnia

  • Bez kategorii

Poszukujemy uczestników wymiany młodzieżowej „Speak out loudly” współfinansowana w ramach Programu „Młodzież w działaniu”, która odbędzie się w Grzybowie (5 km od Koszalina) 20-29 maja 2013 r. i będzie dotyczyć dziennikarstwa obywatelskiego. Więcej informacji o tematyce znajdziecie w załączniku. Wymiana będzie prowadzona w języku angielskim, ale nie musicie znać tego języka doskonale, wystarczy się komunikować.

Projekt jest okazją do rozwinięcia swoich umiejętności dziennikarskich, a także kompetencji komunikacyjnych i międzykulturowych. Jest też niepowtarzalną szansą na spotkanie rówieśników z Turcji, poznanie ich kultury, muzyki, tańców, kuchni, zwyczajów.

W wymianie weźmie udział ośmiu uczestników z Polski, z Wrocławia i ośmiu z Turcji, w wieku 16-25 lat. W ramach projektu pokrywamy koszty zakwaterowania, wyżywienia, materiałów oraz 70% kosztów dojazdu z Wrocławia do Grzybowa.

Jeśli jesteście zainteresowani – proszę, uzupełnijcie załączony formularz aplikacyjny – dodajcie swoje uwagi i wszelkie pomysły i odeślijcie na adres jmistak@adra.pl do 5 kwietnia 2013 roku. Projekt jest już zaakceptowany przez Agencję Narodową.

Załącznki:

– informacja o projekcie
– formularz aplikacyjny

Close Menu

Zapisz się do newslettera