Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Siepomaga.pl od dziś wspiera również Fundację ADRA Polska

Łączymy siły! Naszą Fundację znajdziecie również na największym portalu zbiórek charytatywnych – siepomaga.pl. Wsparcie jednorazowe, a może wpłaty co miesiąc? Pomaganie nigdy nie było tak proste!

Jak działa siepomaga.pl?

Siepomaga.pl to największa platforma w kraju gromadząca ludzi wrażliwych i chcących pomagać. Ich działania kojarzą się przede wszystkim z organizacją zbiórek w sieci promowanych za pomocą portali społecznościowych. Od pewnego czasu siepomaga.pl pomaga także organizacją pożytku publicznego w gromadzeniu funduszy na cele statutowe.

Jak nas odnaleźć na siepomaga.pl?

W dziale „Organizacje”, gdzie wystarczy wpisać nazwę naszej Fundacji w oknie wyszukiwania. Wyświetli się Wam cały profil naszej Fundacji wraz z prowadzonymi przez nas obecnie zbiórkami na konkretne cele.

Wspieraj jednorazowo, a może co miesiąc?

Za pomocą siepomaga.pl możesz wesprzeć nas jednorazowo, albo zdecydować się na bycie naszym stałym darczyńcom. Czy zauważyłbyś brak w portfelu np. 5 zł? Wyobraź sobie natomiast, że nawet tak małe kwoty przekazywane stale, pozwalają nam planować. Nasza Fundacja rok rocznie otacza opieką sieroty w Kenii i dzieci w Tanzanii chore na albinizm. Stałe kwoty pozwolą nam powiększyć grono naszych podopiecznych, którym będziemy mogli zapewnić bezpieczne schronienie, opłacić edukację lub kupić niezbędne leki. Już teraz możesz pokazać, że nas wspierasz. Sam zdecyduj jaką pomoc przekażesz.

Profil Fundacji ADRA na siepomaga.pl

Załóż skarbonkę i zbieraj fundusze na naszą organizację

Skarbonka Pomagacza pozwoli Ci samemu zorganizować zbiórkę funduszy na działalność statutową naszej organizacji. To dobry pomysł na wsparcie fundacji podczas organizowanych urodzin, ślubu lub innego ważnego wydarzenia. Przekonaj się jakie to fajne uczucie połączyć ważne wydarzenie w życiu z pomaganiem innym!

Pamiętaj, zawsze możesz skorzystać z formularza darowizny zamieszczonego na naszej stronie internetowej bądź wybrać tradycyjne metody, takie jak ustawienie stałego przelewu. Więcej informacji na chce-pomoc/przekaz-darowizne.

5/5 - (53 votes)
Close Menu
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content