Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Rwandyjskie zbliżenie

  • Bez kategorii

W najbliższą niedzielę odbędzie się spotkanie przybliżające mieszkańcom naszego miasta uroki i wyzwania, jakie stawia przed nami rwandyjska ziemia. Mimo że czasu do wyjazdu pozostało niewiele i przed 1 czerwca wiele jeszcze spraw trzeba pozałatwiać, to ten pomysł, który podsunęła nam nasza przyjaciółka Magda, postanowiliśmy zrealizować. Poniżej krótka informacja o planowanym spotkaniu.

 W najbliższą niedzielę, o godz. 18 w Kinie “Syrena” odbędzie się spotkanie otwarte pt. Rwandyjskie zbliżenie. W programie: informacje o projekcie pomocowym realizowanym w Rwandzie; opowieści o kulturze i obyczajach oraz o potrzebach i problemach, przed którymi stoi ten mały afrykański kraj; zdjęcia z Rwandy.

O tym wszystkim opowiedzą:
-> Eryk – Rwandyjczyk
-> Konrad – białostoczanin, wolontariusz w Rwandzie (http://konradjestwrwandzie.wordpress.com/)
-> Paweł , białostoczanin, który za chwilę tam wylatuje, by pomagać społeczności lokalnej w ramach organizacji ADRA (http://www.adra.org).

Zapraszamy!!!

Close Menu

Zapisz się do newslettera