ADRA Polska

Pomoc dla ubogich ludzi z Tadżykistanu rozpoczęta

  1. /
  2. Blog
  3. /
  4. pomoc dla Tadżykistanu
  5. /
  6. Pomoc dla ubogich ludzi...

Pomoc dla ubogich z Azji Środkowo-wschodniej rozpoczęta. Fundacja ADRA Polska dzięki ofiarności ludzi wielkiego serca, rozpoczęła działania na rzecz niesienia pomocy w Tadżykistanie. W ramach współpracy z lokalnym oddziałem ADRA rozpoczęliśmy projekt dożywiania biednych ludzi zamieszkujących jeden z najbiedniejszych krajów świata.

Działania na razie prowadzimy w jednym miejscu w stolicy tego kraju. Co niedziele, przygotowywany jest obiad, na który zapraszani są okoliczni potrzebujący. Na razie działalność prowadzona jest w stolicy kraju, Dushanbe, ale mamy nadzieje, że dzięki ofiarności darczyńców będziemy w stanie rozszerzyć tą działalność o kolejne lokalizacje i miasta. 

Prośba o wsparcie

Okaż swoje wsparcie poprzez przelew na konto Fundacji ADRA Polska nr 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882

tytułem: „darowizna na pomoc ubogim Tadżykistanie”.

Pomoc dla ubogich ludzi z Tadżykistanu – galeria zdjęć

 

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Przejdź do treści
ADRA Polska
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.