Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Pomoc dla potrzebujących w Armenii – Stepanavan

ADRA Polska kontynuuje pomoc dla potrzebujących w Armenii. Tym razem we współpracy z innymi oddziałami ADRA zamierzamy skupić się na stworzeniu kuchni charytatywnych w miejscowości Stepanavan.

Czym są kuchnie charytatywne?

Kuchnie charytatywne to miejsca, w których w każdą niedziele nasi wolontariusze wydają ciepły posiłek dla potrzebujących, udostępniają bezpłatną łaźnię oraz pralnię, z której korzystają mieszkańcy. W niektórych działa punkt wydawania odzieży.

Po sukcesie projektu pomocy potrzebującym w Gyumri oraz Vanadzor rozpoczęto przygotowania do uruchomienia podobnych działań w miejscowości Stepanavan, rejon Lori. Obecnie trwają prace związane z adopcją pomieszczeń. W tym mieście ponad 15 wolontariuszy z radością czeka na swoją kolej, aby móc pomagać potrzebującym. W chwili obecnej wolontariusze zaangażowani są w prace przygotowawcze co też prezentują poniższe zdjęcia.  

Pomoc dla potrzebujących w Armenii. Miejscowość Stepanavan - galeria zdjęć

Rate this post
Close Menu
×

[FM_form id="1"]

Skip to content