Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Odmień los dzieci w potrzebie
Razem z nami nieś pomoc Afryce

przekaż pomoc afryce
Uratuj życie dzieci!

Właśnie teraz możesz mieć swój wkład w pomoc Afryce. Przekaż darowiznę, a pomożesz nam ratować dzieci umierające z głodu, pozbawione podstawowych potrzeb, żyjące w zagrożeniu. Poznaj nas, przeczytaj o prowadzonych przez nas akcjach i prosimy – nie odchodź obojętnie. Przekaż darowiznę teraz i zmień życie jednego dziecka z Afryki.

Kontynent, który potrzebuje naszej pomocy

Brak wody, żywności, leków, zmiany klimatyczne, konflikty zbrojne oraz gwałtownie rosnąca liczba ludności –  to tylko niektóre z problemów z jakimi zmaga się Afryka. Bez wsparcia z zewnątrz i niesienia przemyślanej pomocy, dysproporcja pomiędzy rozwijającym się światem, a potrzebującą Afryką będzie się tylko pogłębiać. Bolesne jest to, że przez stały niedobór wody pitnej i żywności tak wiele osób musi wciąż cierpieć. Miliony kobiet i dzieci nie są w stanie pracować, ani uczęszczać do szkoły, ponieważ każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie. Tworząc odpowiednie warunki do życia i zapewniając dzieciom możliwość edukacji wpływamy na ich całe późniejsze życie. Pracujemy bardzo ciężko, aby zwalczać przeciwności, które stają im na drodze. Razem z nami możesz nieść pomoc dzieciom w Afryce.

miej wpływ na przyszłość dzieci w afryce

W tej chwili los naszych podopiecznych zależy również od Ciebie. Możesz nam pomóc zmienić życie afrykańskich dzieci pozbawionych nadziei na lepsze jutro. Przekaż darowiznę, pomóż zbierać nam fundusze lub zostań opiekunem dla jednego z naszych podopiecznych. To może być najbardziej wartościowa rzecz jaką zrobisz w swoim życiu. Dzieci w Afryce czekają na naszą pomoc.

Pomagamy dzieciom w Afryce dorastającym bez rodziców skończyć szkołę

Każde dziecko, którym się opiekujmy ma swoją historię. Niestety, to co łączy naszych podopiecznych to brak rodziców, praca, walka o przetrwanie. Objęcie afrykańskich sierot naszym programem stałej pomocy było taką pozytywną zmianą w ich życiu, szansą na lepszą przyszłość. – Nie wiem jak Wam dziękować. Ja już nie miałam żadnych marzeń. Nie wiem, gdzie bym teraz była, gdyby nie wasza pomoc – słowa Ijoemi mówią wszystko o tym jak ważna jest ta pomoc. Dokładamy wszelkich starań, aby objąć naszą  opieką jak największą ilość  najmłodszych. Wierzymy, że edukacja jest kluczem do lepszej przyszłości. Stwarza szanse na lepsze życie oraz przyczynia się do rozwoju całej społeczności. Przekaż darowiznę, aby nieść pomoc dzieciom w Afryce.

Spać w spokoju, budzić się bez lęku o swoje życie, nie czuć się gorszym i odtrąconym przez innych – takie właśnie potrzeby wymienili nasi podopieczni, gdy zapytaliśmy ich czego najbardziej potrzebują. Dzięki wsparciu naszych darczyńców udało nam się stworzyć warunki, w których czują się oni po prostu bezpiecznie. W specjalnych ośrodkach zapewniamy im stałą opiekę, dostęp do edukacji oraz niezbędne leki. Twoja pomoc pozwoli nam otoczyć stałą opieką kolejne dzieci cierpiące na bielactwo. Pomóż nam walczyć z okaleczaniem dzieci i przekaż darowiznę, aby pomóc choćby jednemu albinoskiemu dziecku.

POŁOWA WSZYSTKICH LUDZI ŻYJĄCYCH W AFRYCE TO DZIECI. OD NAS ZALEŻY JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ IM DAMY

Dlaczego Afryka nie może już czekać?

Chroniczny głód

Afryka ma najwyższy wskaźnik niedożywienia szacowany na 20% populacji, a aż jednej trzeciej części dzieci z rejonu Afryki Subsaharyjskiej grozi śmierć z powodu głodu. Niedożywienie prowadzi do zaburzenia wzrostu, karłowatości, zaniku mięśni i szkorbut.

Kontynent dzieci

Wiele dzieci ze względu na utratę rodziny, brak wsparcia finansowego lub panującą sytuacja życiowa w domu zmuszonych jest do pracy. Następstwem tego jest rezygnacja z edukacji, a więc brak perspektyw na lepsze jutro.

Brak wody

Według szacunków sam rejon Afryki Subsaharyjskiej poświęca 40 miliardów godzin rocznie na zdobycie wody. Ze względu na to, że tyle czasu poświęca się na zdobycie wody, nie ma czas na wiele innych podstawowych rzeczy.

Śmiertelne choroby

Epidemie HIV i AIDS dotykają dzieci, które są zmuszone w bardzo młodym wieku przejmować odpowiedzialność za swoje gospodarstwa domowe. Natomiast panująca malaria każdego dnia zabija 3 000 afrykańskich dzieci!

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera