ADRA Polska

Planujesz zakupy w Internecie? Dzięki tej aplikacji możesz za darmo wesprzeć naszą Fundację!

  1. /
  2. Blog
  3. /
  4. Aktualności
  5. /
  6. Planujesz zakupy w Internecie?...

W dzisiejszym wpisie polecamy aplikację FaniMani.pl dzięki, której niewielki procent twoich codziennych zakupów online może trafić na konto Fundacji ADRA Polska. Czym jest aplikacja? Jak działa oraz jak ją zainstalować – dowiesz się, czytając poniższy tekst.

Czym jest FaniMani?

Jest to narzędzie online, dzięki któremu możesz wesprzeć różne organizacje społeczne podczas zakupów online. Jako kupujący płacisz tyle, ile zawsze, a część wydanej kwoty trafia do wskazanej przez Ciebie organizacji. Procent, który trafi do wybranej przez Ciebie organizacji charytatywnej, to efekt współpracy między FaniMani i ich Partnerami (sklepami internetowymi). Lista platform zakupowych i sklepów, które przystąpiły do akcji, jest naprawdę imponująca i wynosi aktualnie 1703. Są wśród nich między innymi tak popularne marki jak: Booking.com, Allegro, MediaExpert, Empik.com, Sephora, Pyszne.pl i wiele innych.

Jak to działa?

Żeby wesprzeć naszą organizację podczas dokonywania zakupów w Internecie, wystarczy, że zainstalujesz na telefonie lub w przeglądarce internetowej Przypominajkę. Po wejściu na stronę sklepu internetowego zobaczysz komunikat, przez który aktywujesz darowiznę. Przypominajka nie wyświetla żadnych reklam, ani nie prosi o podawanie żadnych danych. Jej funkcja to informowanie o możliwości przekazania darowizny od zakupów w Internecie oraz wyświetlanie kodów rabatowych dla sklepów. Wystarczy, że przed zakupami aktywujesz darowiznę (1 kliknięcie), a określony na stronie procent od Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz.

Jako użytkownik wtyczki (Przypominajki) robisz zwyczajne zakupy internetowe z darowizną, a serwis FaniMani raz na kwartał wypłaca pieniądze na konto naszej organizacji.

Jedyne o czym pamiętać to, aby przed zakupami kliknąć Aktywuj Darowiznę (Przypominajka) / Przejdź do zakupów i pomagaj (Aplikacja Mobilna)

Instalowanie aplikacji (Przypominajki / Aplikacji Mobilnej)

Aby zainstalować aplikację i automatycznie dodać Fundację ADRA Polska do listy organizacji, którym chcesz pomóc przy okazji codziennych zakupów online, kliknij w ten link lub pobierz ją za pośrednictwem tej strony: https://fanimani.pl/adrapolska/

Instalacja na telefonie z system Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.fanimani.app&utm_source=fanimani&utm_campaign=fanimani-beneficiary-24369&pli=1

Instalacja na iPhone lub MacBook:

https://apps.apple.com/us/app/przypominajka-fanimani-pl/id1600681632?ct=fanimani-beneficiary-24369&mt=8

Kilka słów od nas na zachętę 😉

Sprawdzaliśmy aplikację przez dłuższy czas i uznaliśmy, że w dobie tak popularnych zakupów online jest to bardzo ciekawa i nieangażująca forma wsparcia. Przypominajka jest całkowicie bezpieczna i jeżeli nie korzystasz z narzędzi blokujących reklamy (takich jak AdBlock), to powinna ona działać na każdej z najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Chrome, Mozilla, Opera).

Jeżeli nie masz pewności, czy wsparcie w postaci procenta od zakupów zostało naliczone, to możesz je sprawdzić po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl. Dostępny jest tam wgląd do historii Twoich transakcji, statusu i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.