Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

O ADRA Polska w “Gazecie Wyborczej” (“Mój Biznes”)

Polecamy rozmowę z dr Piotrem Nowackim, naszym prezesem, która znalazła się w dodatku “Mój Biznes” do drukowanej “Gazety Wyborczej”.  Artykuł, opowiadający o naszej organizacji, codzienności osób, którym pomagamy oraz najnowszych projektach, można też znaleźć na wyborcza.pl (Link)
“Dla wielu ludzi w biednych krajach jedyny sposób na przeżycie to obniżenie standardu życia znacznie poniżej poziomu, który jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Np. mieszkańcy wsi w górzystym Tadżykistanie przyjeżdżają do miasta po zakupy tylko raz w roku – żyją bardzo skromnie, bez pieniędzy, chodząc latami w tych samych ubraniach – mówi dr Piotr Nowacki, prezes Fundacji ADRA Polska.
(…)
W związku z wybuchem pandemii koronawirusa, ADRA Polska ogłosiła dwa nowe programy, które mają pomóc w walce z COVID-19. Pierwszy z nich to zbiórka środków, dzięki którym fundacja zaopatruje najbardziej potrzebujących (m.in. personel i pacjentów szpitali) w maseczki ochronne. (…) Drugim programem, przygotowanym przez fundację na czas pandemii, są grupy wsparcia online, „Równoważnia”, prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.” 

Więcej w załączonym artykule, który dedykujemy naszym Wolontariuszom i Darczyńcom z podziękowaniami za wspólne działania.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PDF

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera