Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Nikt z nas nie ma sam tego, co mamy razem

  • Bez kategorii

ADProjekt „Nikt z nas nie ma sam tego, co mamy razem – warsztaty integracyjno-kulturalne” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.RA Polska realizuje projekt „Nikt z nas nie ma sam tego, co mamy razem – warsztaty integracyjno-kulturalne” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Założeniem projektu jest przeprowadzenie warsztatów interaktywnych z muzykoterapii oraz eko-arteterapii integrujących osoby w różnym wieku, z różnych grup społecznych oraz osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Zajęcia warsztatowe zostały zaplanowane tak, aby poprzez zastosowanie uniwersalnych form aktywizacji umożliwić uczestnikom projektu rozwijanie zdolności, umiejętności i wiedzy, tak aby niwelować deficyty związane z uczestnictwem w kulturze. Działania te dają możliwość zaangażowania się bez względu na wiek, sprawność i poziom edukacji artystycznej.

Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać w świetlicy środowiskowej „Garaż” w Opolu, gdzie odbywają się zajęcia, przy ul. Niedziałkowskiego 9a od poniedziałku do czwartku, w godz. 15-19. Tam również są prowadzone zapisy do projektu.

Close Menu
×

Zapisz się do newslettera