ADRA Polska

Jak mogę pomóc

Chcę pomóc, więc pomagam

Skoro trafiłeś na naszą stronę, to zapewne zastanawiasz się jak możesz pomóc. Naszej fundacji również nie jest obcy los innych ludzi. Zdajemy sobie sprawę, że nie da się uzdrowić całego świata, ale uwierz nam – razem możemy wiele zdziałać. 

To dzięki Wam nasza fundacja dociera ze wsparciem do ludzi będących w potrzebie na całym świecie. Twoje „chcę pomóc” może odmienić los dzieci w Afryce i na innych kontynentach. Właśnie dziś możesz dołączyć do grona naszych darczyńców, którzy tak samo jak Ty zadali sobie pytanie – jak mogę pomóc innym ludziom?

Jest wiele do zrobienia. Dzieci z odległej Kenii marzą o skończeniu szkoły i ciepłym posiłku. Albinoskie dzieci z Tanzanii pragną dorastać w miejscu, w którym poczują się bezpiecznie i otrzymają schronienie. Natomiast najmłodszym w Armenii potrzeba chwili radości. Nie ma dla nas znaczenia narodowość, kraj, kontynent. Chcemy docierać wszędzie tam, gdzie ludzie nie są w stanie sobie pomóc bez wsparcia drugiego człowieka. Z Tobą nam się to uda!

Razem możemy wiele zdziałać

Jak możesz pomóc nam zmieniać świat?

Przekaż darowiznę

Sam zdecyduj o kwocie jaką jesteś w stanie nam przekazać. Każda, nawet najmniejsza wpłata jest w stanie zmienić świat i los drugiego człowieka. Wiedz, że już kwota 200 zł jest w stanie zagwarantować miesięczne utrzymanie i edukację dziecka w Kenii.

Przekaż 1,5 procent podatku

1,5 procent podatku to naprawdę wiele! Dzięki tysiącom osób wspierających naszą fundacje możemy realnie pomagać osobom w potrzebie. 

Napisz testament

Napisanie testamentu daje Ci pewność, że Twój majątek będzie rozdysponowany zgodnie z Twoją wolą. Przemyśl chociażby symboliczny zapis na fundację ADRA Polska. 

Zostań wolontariuszem

Pomoc to nie tylko pieniądze. Jeżeli dysponujesz czasem i chciałbyś wesprzeć fundację w działaniach- dołącz do nas. Każda dodatkowa para rąk i głowa pełna pomysłów jest u nas mile widziana. 

Zostań partnerem

Poszukujemy partnerów i jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy. Wsparcie naszej fundacji to zarówno możliwość odliczenia podatku, kreowanie pozytywnego wizerunku, ale przede wszystkim pomoc ludziom w potrzebie.

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content