Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

EVS Macedonia: warsztaty, wycieczki i jeszcze trochę warsztatów

  • Bez kategorii

Naszej wolontariuszce, Paulinie minął kolejny miesiąc pracy na wolontariacie Europejskim (EVS) w Macedonii, dokąd wyjechała za naszym pośrednictwem. Marzec upłynął pod znakiem szkoleń. Nasza kreatywna wolontariuszka w roli prowadzącej poradziła sobie wybornie, czego niezbitym dowodem jest niniejsza galeria. Paulina, mimo wielu obowiązków, znalazła też czas na podróże do najciekawszych miejsc regionu. Na zdjęciach m.in. prastare jezioro i piękna tęcza w miejscowości Struga, która stała się nie lada sensacją i swym blaskiem przyćmiła chwilowo inne lokalne atrakcje. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Wolontariat Europejski jest współfinansowany w ramach programu „Młodzież w działaniu”. Jako ADRA Polska mamy status tzw. organizacji wysyłającej – kierujemy młodych ludzi na wolontariat zagraniczny do naszych organizacji partnerskich w Gruzji i Macedonii.

Close Menu

Zapisz się do newslettera