Pomóż ofiarom wojny z ukraińskiej Buczy
Ufunduj żywność dla mieszkańców Buczy
Ufunduj lekarstwa i środki higieniczne
Wpłata dowolna
Dlaczego pomagamy mieszkańcom Buczy?

Setki ofiar śmiertelnych, ogrom rannych, dramat tysięcy mieszkańców, zniszczone budynki i drogi – miasto w ruinie. Tak wygląda obecnie sytuacja w ukraińskiej miejscowości Bucza, znajdującej się w obwodzie kijowskim. Tragedia, jaka rozgrywa się w tym mieście, jest nie do opisania.

Mieszkańcy Buczy pilnie potrzebują pomocy! Brakuje im wszystkiego – żywności, materiałów medycznych, leków, środków higieny. Brakuje im podstawowych środków do przeżycia. Nie możemy przejść obok tej tragedii obojętnie. Nie ma na co czekać – musimy działać teraz!

Wpłać darowiznę >
Jak pomagamy?

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym oddziałem ADRA w Ukrainie, która posiada biura w Kijowie, Kramatorsku oraz Mariupolu i Mukaczewie czyli miastach znajdujących się bardzo blisko linii frontu. W całym kraju działają również lokalni koordynatorzy oraz setki wolontariuszy, którzy reagują na bieżąco, niosąc pomoc wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

Dzięki środkom zebranym na rzecz pomocy ofiarom wojny w Buczy będziemy w stanie zapewnić mieszkańcom miasta pomoc humanitarną i zakupić najpilniej potrzebne środki.

Wpłać darowiznę >
Jak możesz pomóc?

Wystarczy, że dołączysz do organizowanej przez Fundację ADRA Polska zbiórki. Za zebrane pieniądze kupujemy przede wszystkim żywność, a także lekarstwa, artykuły higieniczne, opatrunkowe i inne środki pierwszej potrzeby.

Wesprzyj nasze działania już dziś – nie ma chwili do stracenia. Razem możemy pomóc mieszkańcom Buczy przetrwać ten dramat!

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami!

Jesteś właścicielem firmy produkującej artykuły spożywcze, higieniczne, medyczne lub dla dzieci i chciałbyś przekazać nam darowiznę rzeczową? Skontaktuj się z nami, a my ułatwimy Ci transport Twoich darów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, wysyłając e-mail na adres: wstempniewicz@adra.pl lub dzwoniąc pod numer 535 525 359.

Śledź nasze działania na rzecz pomocy mieszkańcom Ukrainy na fanpage’u ADRA Polska na Facebooku. Wystarczy, że klikniesz tutaj i polubisz naszą stronę. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco.

Zostań darczyńcą >
Aktualności >
Zostań darczyńcą >
Aktualności >