ADRA Polska

ADRA Polska oferuje pomoc żywnościową dla uchodźców z Ukrainy

  1. /
  2. Blog
  3. /
  4. Aktualności
  5. /
  6. ADRA Polska oferuje pomoc...

Ponad 320 uchodźców z Ukrainy otrzymuje regularną pomoc żywnościową od Fundacji ADRA Polska. To kolejny obszar działań pomocowych, w jaki zaangażowała się nasza Fundacja, aby wesprzeć ofiary wojny w Ukrainie.

Pomoc żywnościowa jest skierowana do uchodźców z Ukrainy, którzy obecnie mieszkają w gminie Brwinów, w województwie mazowieckim. Dzięki współpracy z lokalnym samorządem możemy prężnie działać w punkcie wydawania żywności w Brwinowie.

Raz w tygodniu beneficjenci naszego programu otrzymują paczki żywnościowe z najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi. Paczki są dostosowywane do aktualnych potrzeb osób korzystających z pomocy ADRA.

Działania Fundacji ADRA Polska w tym zakresie trwają już od lipca. Każdego tygodnia przekonujemy się, że nasza pomoc naprawdę jest potrzebna. Świadczy o tym przede wszystkim wzrastająca liczba beneficjentów. W pierwszych tygodniach trwania projektu z pomocy korzystało około 170 osób. W ciągu miesiąca liczba beneficjentów prawie się podwoiła i obecnie wynosi ponad 320.

Projekt jest realizowany dzięki środkom, jakie otrzymaliśmy od organizacji CARE.

 

 

Scroll to Top

Zapisz się do newslettera

Wyrażam świadomą, dobrowolną i odwoływalną zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji o działalności ADRA Polska w postaci Newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Akceptuję, po zapoznaniu się, Politykę prywatności przetwarzania moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest ADRA Polska. Dane przekazane będą przetwarzane wyłącznie w celach obsługi zapytań. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Pozostałe informacje odnośnie ochrony przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności Administratora.

Skip to content