Nr konta: 49 1240 1994 1111 0010 3092 3882. Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 342 704 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

ADRA Polska oferuje pomoc żywnościową dla uchodźców z Ukrainy

Ponad 320 uchodźców z Ukrainy otrzymuje regularną pomoc żywnościową od Fundacji ADRA Polska. To kolejny obszar działań pomocowych, w jaki zaangażowała się nasza Fundacja, aby wesprzeć ofiary wojny w Ukrainie.

Pomoc żywnościowa jest skierowana do uchodźców z Ukrainy, którzy obecnie mieszkają w gminie Brwinów, w województwie mazowieckim. Dzięki współpracy z lokalnym samorządem możemy prężnie działać w punkcie wydawania żywności w Brwinowie.

Raz w tygodniu beneficjenci naszego programu otrzymują paczki żywnościowe z najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi. Paczki są dostosowywane do aktualnych potrzeb osób korzystających z pomocy ADRA.

Działania Fundacji ADRA Polska w tym zakresie trwają już od lipca. Każdego tygodnia przekonujemy się, że nasza pomoc naprawdę jest potrzebna. Świadczy o tym przede wszystkim wzrastająca liczba beneficjentów. W pierwszych tygodniach trwania projektu z pomocy korzystało około 170 osób. W ciągu miesiąca liczba beneficjentów prawie się podwoiła i obecnie wynosi ponad 320.

Projekt jest realizowany dzięki środkom, jakie otrzymaliśmy od organizacji CARE.

 

 

Rate this post
Close Menu
×

[FM_form id="1"]

Skip to content