Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Brain Opener – wizyta studyjna w Macedonii

20.06.2013, Andrzej Wierzchowski

1655

ADRA Polska jest partnerem wizyty studyjnej w Macedonii, która obejmuje wyjazd 9-18 września. Wizyta będzie się odbywać w licznych organizacjach w Skopje, Kumanovie, Prilepie, Bitoli, Ochrydzie i Strudze. Tematyka będzie dotyczyć walki z wykluczeniem społecznym
i dyskryminacją.

Czytaj więcej »

Mamy nowe pokolenie dziennikarzy obywatelskich

19.06.2013, Andrzej Wierzchowski gbEnglish version »

1752

Pod koniec maja w mediach województwa zachodniopomorskiego przewinęła się burza entuzjastycznych informacji na temat dziennikarstwa obywatelskiego. Fenomen ten wywołała wymiana młodzieży polsko-tureckiej pt. „Speak out loudly!” (‘Powiedz to głośno’), współrealizowana przez ADRA Polska.

Czytaj więcej »

Młodzi nauczą, jak być aktywnym

24.05.2013, Andrzej Wierzchowski

1606

27 maja w Kołobrzegu grupa szesnastu młodych osób z Polski i Turcji pokaże, co to znaczy być aktywnym we współczesnym społeczeństwie. Ich inicjatywa zatytułowana „jEsTeM aktywny!” będzie towarzyszyć Europejskiemu Tygodniowi Młodzieży, który zaczyna się już w najbliższą niedzielę.

Czytaj więcej »

Weź udział w wymianie! Termin zgłoszeń przedłużony do 5 kwietnia

27.03.2013, Andrzej Wierzchowski

1536

Poszukujemy uczestników wymiany młodzieżowej „Speak out loudly”, która odbędzie się w Grzybowie (5 km od Koszalina) 20-29 maja 2013 r. i będzie dotyczyć dziennikarstwa obywatelskiego. Więcej informacji o tematyce znajdziecie w załączniku. Wymiana będzie prowadzona w języku angielskim, ale nie musicie znać tego języka doskonale, wystarczy się komunikować.

Czytaj więcej »

Widzisz problem społeczny? Powiedz to głośno!

7.02.2013, Andrzej Wierzchowski gbEnglish version »

1490

Jak prowadzić bloga, napisać artykuł, zrobić dobre zdjęcia, a dzięki temu w przestrzeni publicznej otwarcie i jasno wyrażać swoje zdanie. O tym i nie tylko będzie projekt „Speak out loudly!” (‘Powiedz to głośno!’) współrealizowany przez ADRA Polska. W jego trakcie nastolatkowie z Polski i Turcji poznają bliżej warsztat dziennikarski.

Czytaj więcej »

Na pomoc ofiarom powodzi w Pakistanie

29.02.2012, Paweł Kociołek

1173

Fundacja ADRA Polska przekazała do ADRA Pakistan ponad 17 tys. zł na pomoc Pakistańczykom, którzy ucierpieli wskutek powodzi w 2010 roku. Kwota przyczyni się do realizacji projektu zapewniającego wodę pitną oraz edukację w jednej z najbardziej poszkodowanych miejscowości.

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 12, 13, 14, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij