Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

EVS Gruzja: jeszcze bardziej w głąb Kaukazu

13.03.2014, Justyna Libera

1890

Magda Gabriel i Dominika Stanisławska wyjechały za naszym pośrednictwem na Wolontariat Europejski (EVS) do dalekiej Gruzji. Tam pracują na rzecz organizacji Women for Development Region. Swoją wolontarystyczna pracę sumiennie dokumentują za pomocą fotorelacji. Oto kolejna z nich. Co zatem słychać u Magdy i Dominiki? W lutym m.in. nasze wolontarouszki pojechały na kilka dni do sąsiadującej z Gruzją Armenii, leżącej na Kaukazie Południowym oraz zapoznały ludność Dvabzu z dziesiątą muzą, czyli filmem! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej »

EVS Macedonia: Lady Paulina na osobliwym karnawale

6.03.2014, Justyna Libera

1879

Minął kolejny miesiąc wolontarystycznej pracy Pauliny Drzał, która za naszym pośrednictwem wyjechała na EVS (Wolontariat Europejski) do Macedonii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, w której nasza wolontariuszka za pomocą barwnych zdjęć przybliża nam kulturę europejskiego południa. W tym „odcinku” Paulina opowiada m.in o władczych kotach, niezwykłym karnawale i o tym, jak zyskała angielski tytuł szlachecki – „lady”.

Czytaj więcej »

Zapraszamy na Węgry

27.02.2014, Andrzej Wierzchowski

1872

Publikujemy ogłoszenie zaprzyjaźnionej organizacji Creative Space, która poszukuje wolontariusza/wolontariuszki z Polski do wzięcia udziału w projekcie obejmującym pracę z młodzieżą i dziećmi na Węgrzech. Czas zgłoszeń – do 4 marca 2014 r. 

Czytaj więcej »

EVS: Nowy Rok w Gruzji. Tam potrafią świętować!

20.02.2014, Justyna Libera

1857

Magda Gabriel i Dominika Stanisławska wyjechały za naszym pośrednictwem na Wolontariat Europejski (EVS) do Gruzji. Od października pracują na rzecz lokalnej społeczności w regionie Gurii. W Gruzji prawie cały styczeń to jedno wielkie święto. Wraz z miejscową ludnością dziewczyny świętowały od 1 do 19 stycznia! 

Czytaj więcej »

EVS Gruzja: o tym jak zima zaskoczyła mieszkańców Dvabzu

16.01.2014, Justyna Libera

1810

Minął kolejny miesiąc wolontarystycznej pracy Magdy i Dominiki, które wyjechały za naszym pośrednictwem na Wolontariat Europejski (EVS) do Gruzji. Dziewczyny pracowały m.in. z dziećmi, byłymi więźniami. Nie obeszło się bez anomalii  pogodowych. Okazało się, że zima potrafi zaskoczyć nie tylko polskich drogowców, ale i mieszkańców Dvabzu. Nasze kreatywne wolontariuszki dały sobie z nią radę! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. 

Czytaj więcej »

EVS Macedonia: „własne drzewko w Skopje – bezcenne!”

19.12.2013, Justyna Libera

1792

O tym, jak doczekała się własnego drzewka w Skopje, opowiada Paulina Drzał, która za naszym pośrednictwem wyjechała do Macedonii na EVS (Wolontariat Europejski). Ach, te polskie pierogi! Gdziekolwiek się pojawią, robią karierę. Można powiedzieć, że to nasza międzynarodowa kulinarna wizytówka. Tym razem podbiły serca (a raczej żołądki) uczestników międzynarodowego quizu, który zorganizowali wolontariusze przebywający na EVS-ie  w Macedonii. Szczegóły w fotorelacji.

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 10, 11, 12, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij