Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Polacy pomogli ofiarom powodzi na Bałkanach

24.09.2014, Andrzej Wierzchowski

2016

Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli ADRA Polska przekazała środki na rzecz powodzian na Bałkanach, które pomogły m.in. w osuszeniu zalanych domów.

Czytaj więcej »

EVS Macedonia: kuchenne rewolucje w Skopje i okolicach

28.08.2014, Justyna Libera

2005

Zapraszamy do prześledzenia fotorelacji Pauliny Drzał. Lipiec przyniósł pożegnania, zabawne przygody, wyprawę na mecz koszykówki oraz kolejne wycieczki. Paulina nie próżnuje, zwiedza i ciężko pracuje. Poznawanie kultury wiąże się ściśle z poznawaniem kuchni – wszak po wyczerpującej gonitwie od jednego zabytku do drugiego trzeba coś zjeść! Ot, przyjemne z pożytecznym. Okazuje się, że kuchnia macedońska jest przyjazna wegetarianom. Przeróżne sałatki, panierowane sery, świeże oraz zapiekane na 1000 sposobów warzywa sprawiają, że na wegetariańskim talerzu nie ma miejsca na nudę! :)

Czytaj więcej »

Niepełnosprawni. Rozwiń kompetencje PR – darmowe szkolenie

14.08.2014, Andrzej Wierzchowski

2002

Jak nakręcić film, przeprowadzić wywiad, skutecznie wykorzystać media społecznościowe w promocji organizacji? To tylko przykłady umiejętności, jakie zdobędą uczestnicy bezpłatnego treningu organizowanego w ramach projektu SPEAK OUT LOUDER. Zapraszamy na szkolenie w międzynarodowym towarzystwie do nadmorskiego Grzybowa. 

Czytaj więcej »

EVS Macedonia: „Parasolki, parasolki…”

31.07.2014, Justyna Libera

1999

Paulina wiedziona niegasnącą miłością do Belgradu, po raz kolejny odwiedziła to miasto. Okazuje się, że stolica Serbii urzeka o każdej porze dnia i nocy – wieczorem, po południu i nad ranem, o czym mamy okazję przekonać się na załączonych zdjęciach. W czerwcu nasza wolontariuszka wybrała się też do Albanii. To chyba jedyne miejsce na świecie, gdzie na zabytkach stawia się… hotele. Latem ulice bałkańskich miast stroją się w kolorowe parasolki. Co, jak i dlaczego? Odpowiedzi na te nurtujące pytania w fotorelacji!

Czytaj więcej »

EVS Gruzja: plenerowy quiz historyczny i nie tylko

4.07.2014, Justyna Libera

1987

Magdzie i Dominice minął kolejny miesiąc pracy na rzecz lokalnej społeczności w gruzińskim Dvabzu. Dziewczyny wyjechały tam za naszym pośrednictwem na EVS, Wolontariat Europejski. Nasze wolontariuszki wykazały się ogromną kreatywnością i ułańską wręcz fantazją, przygotowując dla dzieci terenową grę historyczną. Nie zabrakło w niej i polskich akcentów.

Czytaj więcej »

EVS Macedonia: majowe niespodzianki

26.06.2014, Justyna Libera

1983

Paulina Drzał od października przebywa w Macedonii, gdzie wyjechała za naszym pośrednictwem na EVS (Wolontariat Europejski). Decydując się na uczestnictwo w EVS-ie, nasza wolontariuszka musiała być przygotowana na to, że wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Raz jest na szkoleniu, za chwilę prowadzi warsztaty, ale w natłoku zajęć ma też czas na zwiedzanie i poznawanie bałkańskiej kultury. Maj był dla Pauliny pełen niespodzianek, zarówno pozytywnych jak i mniej pozytywnych. Do tych drugich z pewnością zalicza się niegroźny (na szczęście) wypadek podczas wspinaczki. A do tych pierwszych… Cóż, odpowiedź w fotorelacji. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 8, 9, 10, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij