Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Armenia: wyposażeni w wiedzę i umiejętności

3.11.2016, Andrzej Wierzchowski

2283

Zakończył się projekt „Szkolenia zawodowe dla młodzieży w regionie Shirak w Armenii jako alternatywa dla migracji” współrealizowany przez ADRA Polska. Dzięki niemu 30 młodych osób nauczyło się obsługi komputera i zyskało nowe kompetencje na rynku pracy. 

Czytaj więcej »

Poznajemy media, czyli obóz edukacyjny w ramach programu RITA

2.11.2016, Andrzej Wierzchowski

2285

Od lutego do września br. ADRA Polska we współpracy z lokalnymi partnerami realizowała kursy komputerowe dla młodych osób z Armenii. Dzięki zaoszczędzonym środkom możliwe było zrealizowanie dla nich dodatkowego programu.     

Czytaj więcej »

Pomoc humanitarna dla ludzi uwięzionych w Grecji

12.10.2016, Andrzej Wierzchowski

2270

Dzięki środkom przekazanym przez darczyńców ADRA Polska zagraniczne oddziały ADRA mogły zapewnić pomoc dla uchodźców z Syrii i innych państw.

Czytaj więcej »

Trwa rekrutacja! Trening nt. dialogu międzykulturowego i komunikacji

23.08.2016, Andrzej Wierzchowski

2260

W imieniu zaprzyjaźnionej organizacji zapraszamy osoby zaangażowane w pracę z młodzieżą (także wolontariuszy) do udziału w tygodniowym bezpłatnym treningu poświęconym tematyce dialogu międzykulturowego oraz empatycznej komunikacji. Trening odbędzie się w Wiśle między 2 a 9 października i jest finansowany ze środków Narodowej Agencji programu ERASMUS+.

Czytaj więcej »

Na świecie żyje dziś ponad 60 mln uchodźców

14.06.2016, Andrzej Wierzchowski

2252

Trwający obecnie kryzys migracyjny to nie jedyny przykład ruchów uchodźczych w obecnej i przeszłej historii świata. 20 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Uchodźcy.

Czytaj więcej »

Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość

31.05.2016, Justyna Libera

2246

Mechanizmy przemocy, takie jak stereotypy i uprzedzenia, prowadzące do różnych form dyskryminacji, były tematem realizowanej przez ADRA Polska polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, jaka odbyła się od 24 do 30 kwietnia w Wiśle. Podstawą do dyskusji była tragedia drugiej wojny światowej oraz Holocaustu.

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 5, 6, 7, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij