Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Ludzie pomagają ADRA robić więcej dla Haiti

25.02.2010, Tetsuo Hayashi

41

"To, co się wydarzyło na Haiti, przypomina nam wszystkim, że kiedy dzieje się tragedia, musimy zatroszczyć się o tych, którzy cierpią, niezależnie od tego, kim są i jak daleko od nas przebywają", powiedział Charles Sandefur, prezes ADRA International. "Dzięki głębokiej hojności naszych darczyńców ADRA była w stanie szybko dostarczyć pomoc osobom potrzebującym”.

Czytaj więcej »

Nadchodząca pora deszczowa wyzwaniem dla Haiti

17.02.2010, Tetsuo Hayashi

34

W miarę zbliżania się na Haiti pory deszczowej ADRA spodziewa się, że ponad 1 milion haitańskich uchodźców przebywających w Port-au-Prince i okolicach będzie musiało zmierzyć się z trudnościami, o ile nie uzyska dostępu do odpowiedniego schronienia.

Czytaj więcej »

Wideo: podziękowania Prezesa ADRA Int. - Haiti

11.02.2010, Tetsuo Hayashi

30

Reportaż wideo z Haiti przedstawiający podziękowania Prezesa ADRA International w imieniu ofiar na Haiti dla osób, które udzieliły pomocy. Wideo jest własnością ADRA International.

Czytaj więcej »

Nadal potrzebna pomoc na Haiti

10.02.2010, Tetsuo Hayashi

28

ADRA rozszerza zwiększanie pomocy dla setek tysięcy ludzi dotkniętych kataklizmem poprzez dystrybucję podstawowych rzeczy, w tym żywności, wody pitnej, artykułów higienicznych. Oferuje pomoc medyczną. Jednak potrzeba pomocy humanitarnej jest nadal niezbędna na Haiti.

Czytaj więcej »

Haitańczycy pomagają ofiarom trzęsienia

9.02.2010, Tetsuo Hayashi

27

Reportaż Fox News z Haiti przedstawiający akcję niesienia pomocy przez społeczność Adwentystów.

Czytaj więcej »

Praca ADRA zanim żywność dotrze do osób na Haiti

8.02.2010, Tetsuo Hayashi

25

Kiedy racje żywności są umieszczane w wyciągniętych rękach ofiar trzęsienia ziemi na Haiti, znaczy to, że pomoc dotarła do końca swej podróży, która rozpoczęła się prawdopodobnie w środku zatłoczonego biura Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdującego się w pobliżu jedynego pasa startowego lotniska Port-au-Prince.....

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij