Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Jestem szczęśliwy, że chodzę do szkoły

30.12.2010, Andrzej Wierzchowski

501

Szczęście dla każdego z nas oznacza coś innego. Dla niepełnosprawnych dzieci w Rwandzie jest nim edukacja. Wiedzą o tym dobrze Michał Polecki i Paweł Romaniuk, wolontariusze Fundacji ADRA Polska. Dlatego zorganizowali akcję „Białostoczanie Afryce” – zbiórkę wózków inwalidzkich, kul i balkoników dla niepełnosprawnych, rwandyjskich uczniów. Przedsięwzięcie dobiegło końca. Przekazany przez polskich darczyńców sprzęt umożliwi dzieciom z dysfunkcjami ruchowymi uczęszczanie do szkoły.

Czytaj więcej »

Rusza akcja „Dzieci – dzieciom, szkoła – szkole”

17.12.2010, Andrzej Wierzchowski

479

Fundacja ADRA Polska, we współpracy z białostockimi szkołami i Teatrem Arkadia, organizuje akcję „Dzieci – dzieciom, szkoła – szkole”. Przedsięwzięcie polegające na zbiórce przyborów szkolnych i materiałów edukacyjnych dla dzieci w Rwandzie trwa do 15 stycznia. 

Czytaj więcej »

Podsumowanie akcji dla powodzian

29.11.2010, Andrzej Wierzchowski

445

31 października zakończyła się akcja Fundacji ADRA Polska na rzecz powodzian. W ciągu kilkumiesięcznych działań, będących odpowiedzią na trzy fale powodziowe, jakie nawiedziły nasz kraj, fundacja pomogła ponad 2 tys. poszkodowanych.

Czytaj więcej »

Nie zabraniajcie dzieciom przychodzić

11.11.2010, Andrzej Wierzchowski

438

Mimo że projekt „Tubakire – szkoły podstawowe bez barier dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo w Rwandzie” trwa już kilka miesięcy, to dopiero w ostatnim tygodniu doczekaliśmy się jego uroczystej inauguracji.

Czytaj więcej »

Rozliczenie zbiórki publicznej dla Haiti

31.10.2010, Andrzej Wierzchowski

440

Przedstawiamy rozliczenie finansowe zbiórki publicznej przeprowadzonej z myślą o mieszkańcach Haiti, którzy ucierpieli w styczniowym trzęsieniu ziemi.

Czytaj więcej »

Rozliczenie zbiórki publicznej dla powodzian

30.10.2010, Główny administrator

494

Przedstawiamy rozliczenie zbiórki publicznej dla powodzian, prowadzonej przez Fundację ADRA Polska.

Pobierz rozliczenie (PDF) » 

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 17, 18, 19, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij