Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Historia 6-letniego irackiego chłopca Hodeifah

16.02.2018, Piotr Nowacki

2458

Hodeifah Shahim ma 6 lat. Z powodu braku higieny i nawyków żywieniowych chłopiec nabawił się bakterii, która zainfekowała tkankę około zębową prowadząc do powstania ropniaka, który rozszerzył się w ciągu kilku dni na sąsiednie tkanki powodując ich zapalenie i infekcje. Chłopiec został przyjęty na nocnym dyżurze prze naszego lekarza wolontariusza Dawida Bernaciaka w szpitalu polowym w obozie Hashansham U2 zlokalizowanego w irackim Kurdystanie.

Czytaj więcej »

Historia irackiego niemowlęcia Iakin Hamad

15.02.2018, Piotr Nowacki

2457

Każdego dnia w szpitalu gdzie pracuje nasz wolontariusz lekarz Dawid Bernaciak są różne przypadki, ale to małe dziecko zwróciło uwagę naszego lakarza. Iakin Hamad ma 4 miesiące, ale wygląda jak noworodek. Urodził się z wadą serca. Ma przegrodę w środku serca, która utrudnia przepływ krwi i tlenu co blokuje właściwy wzrost oraz rozwój jego organów.

Czytaj więcej »

Udzielona pomoc sierotom w Kenii

7.02.2018, Andrzej Wierzchowski

2446

Fundacja ADRA Polska dzięki ofiarności ludzi przekazała na rzecz biednych dzieci w tym głównie sierot łącznie 5500 USD. Dzięki tym środkom trzynaście dzieci ma zagwarantowane przeżycie oraz edukacje do końca tego roku.

Czytaj więcej »

Praca w przychodni polowej w Iraku

20.01.2018, Andrzej Wierzchowski

2447

Obejrz króki filmik obrazujący miejsce wolontariatu naszego lekarza Dawida Bernaciaka pracującego na rzecz ofiar wojny w przychodni polowej w obozie Hashansham U2 w Kurdystanie zlokalizowanego w północnej części Iraku.

Czytaj więcej »

Udzielona pomoc dzieciom w Armenii

17.01.2018, Andrzej Wierzchowski

2450

ADRA Polska wraz z kilkoma innymi europejskimi oddziałami ADRA wsparła projekt pomocy dzieciom ADRA Armenia w siedmiu miejscowościach Armenii. Projekt miał miejsce w grudniu i objął swoim wsparciem 500 dzieci.

Czytaj więcej »

Obóz ofiar wojny w Kurdystanie

16.01.2018, Andrzej Wierzchowski

2448

Zapoznaj się z filmem obrazującym obóz ofiar wojny w Iraku w którym pracuje nasz wolontariusz Dawid Bernaciak.

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 23, 24, 25, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij