Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Udzielona pomoc dzieciom w Armenii

17.01.2018, Andrzej Wierzchowski

2450

ADRA Polska wraz z kilkoma innymi europejskimi oddziałami ADRA wsparła projekt pomocy dzieciom ADRA Armenia w siedmiu miejscowościach Armenii. Projekt miał miejsce w grudniu i objął swoim wsparciem 500 dzieci.

Czytaj więcej »

Obóz ofiar wojny w Kurdystanie

16.01.2018, Andrzej Wierzchowski

2448

Zapoznaj się z filmem obrazującym obóz ofiar wojny w Iraku w którym pracuje nasz wolontariusz Dawid Bernaciak.

Czytaj więcej »

Cierpienie dzieci w Iraku

12.01.2018, Andrzej Wierzchowski

2439

Wiele osób, które mieszkają w obozie Hashansham U2, gdzie obecnie przebywa nasz wolontariusz Dawid Bernaciak z pomocą medyczną, doświadczyło bezpośrednio skutków wojny na własnym ciele. Jednym z przykładów takich ofiar jest Marwan, kilkunastoletni obecnie chłopiec, który przed kilkoma miesiącami doznał dotkliwych obrażeń spowodowanych uderzeniem rakiety w jego dom. 

Czytaj więcej »

Życie ofiar wojny w Iraku

5.01.2018, Andrzej Wierzchowski

2449

Obejrzyj 4 min film przedstawiający życie osób przesiedlonych z powodu wojny w Iraku mieszkających w obozach w Kurdystanie.

Czytaj więcej »

Najlepszy prezent urodzinowy

16.12.2017, Andrzej Wierzchowski

2438

Zwykle nie przywiązuję wielkiej uwagi do dnia swoich urodzin. Lubię podziękować Bogu, że dał mi przeżyć kolejny rok życia. Dobrzy przyjaciele jak zwykle pamiętali i otrzymałem wspaniałe życzenia pełne zachęty i optymizmu. W drodze do obozu życzenia złożyli mi również lokalni koledzy z Kurdystanu, z którymi mam przyjemność współpracować. Nie wiedziałem jednak, udając się do swoich zadań, że najlepszy prezent jeszcze mnie spotka i to z ręki Najlepszego Przyjaciela. 

Czytaj więcej »

Wywiad z wolontariuszem ADRA Polska

10.12.2017, Andrzej Wierzchowski

2437

Dziś wolontariusz ADRA Polska, lekarz Dawid Bernaciak wylatuje  do Iraku, aby pomagać na miejscu osobom przesiedlonym. Zachęcamy do wysłuchania wywiadu, w którym Dawid opowiada więcej o szczegółach swojej misji.

Czytaj więcej »

« poprzednia 1, 2, 3, ... 22, 23, 24, następna »

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij